środa, 30 marca 2011

Narzutka

Popełniłam ostatnio taką głupotkę :) Na zamówienie z "Unikalnych". Skład wełny i grubość nitki sprawiła, że rzecz wyszła inna niż była oczekiwana , więc robota chyba na nic . Robiąc szal zerkałam TU. Oczywiście nie byłabym sobą , jakbym czegoś nie zmieniła:)

czwartek, 17 marca 2011

środa, 16 marca 2011

Wełna owcy wrzosówki


Moja pierwsza wełna . Ręcznie ukręcona . Ręcznie przerobiona na szal . Lekki i zwiewny i bardzo cieplutki :) 240 metrów z 30 gram :) I szal 35 cm szerokości i 110 długości:)

niedziela, 13 marca 2011

Serwetka do koszyczka


W tym roku chciałam być z czasem do przodu , więc serwetkę już mam . Zajęła mi trzy dni i tak wygląda. Leży już schowana i czeka na Święta.

środa, 9 marca 2011

SzalPowstał na bal u Najstarszego , organizowany przez szkołę. Niestety rodzice nie byli w tym roku zaproszeni. Kid moher 3 motki . Ażur dwustronny

wtorek, 8 marca 2011

Ozdoba na świeczkę

Ozdoba na świecę Komunijną dla syna . W domyśle będzie jeszcze coś zielonego , ale nie urosło. Nie miałam za bardzo pomysłu , bo dla chłopca nie może być bardzo strojne. Szydełkiem zrobiłam środek , a wykończenia metodą frywolitkową. Perełka w środku dużej różyczki ( którą też sama zrobiłam ) jest naturalna .Czas chyba już zacząć serwetkę do koszyczka . I będę krok do przodu :)