niedziela, 1 stycznia 2012

Mały sukces osobisty:)


 No i minęło wczoraj 20 lat:)! Może trudno w to uwierzyć,gdy po domu lata 3-latek ,9-latek zajmuje najwięcej miejsca ,a 16-latek ciągle nie wie jaką szkołę wybrać....Tak to jest gdy spotyka się dwoje ludzi... Każde ma swój charakter , nie wiadomo czego się spodziewać...Dlatego nie ma rutyny:) Każdy dzień jest inny od drugiego... Żyjemy tak jak single którym zawsze na sobie zależy ,bo się do końca nie znają ... A to że połączył nas Sakrament to wina mojej teściowej :)Bo kazała, bo co ludzie  powiedzą ....:) I zapomniała o Naszej uroczystości:(.. Życzę Wszystkim młodym Małżeństwom tego , by się kochali, by się kłócili, by mieli swoje  racje,by mieli oddzielne telewizory, by mieli swoje laptopy, by trwali przy swoich przekonaniach, by kochali na swój sposób dzieci, by mieli klucze do wspólnego mieszkania i nie zapomnieli o swoim numerze komórki:). By byli zaskoczeni,że jednak współmałżonek uwielbia inny zapach, by mimo zapłaconych rachunków na koncie wystarczyło na różę i gdy mąż pada po pracy dać mu cichutko buziaka w policzek. Niech myśli ,że to sen.... I by  w każdym Małżeństwie były  miłość i zdrowie , bo resztę można sobie kupić :) Nawet na raty :)

14 komentarzy:

 1. Gratuluję!!!!
  Te zyczenia przepiszę sobie(pozwolisz?) i dam Ślubnemu w grudniu , to będzie już 40 lat!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozwalam oczywiście i gratuluję takiej rocznicy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego dobrego, na następne 20 lat....

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego :)) kolejnych pięknych rocznic Ci życzę :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję rocznicy! :)
  a życzeń nauczę się na pamięć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję pięknej rocznicy!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejnych lat wspólnego, sielskiego życia. Szczęścia i zdrowia dla związku. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna rocznica, życzę kolejnych szczęśliwych lat wspólnie spędzonych oczywiście z miłością i w zdrowiu.

  OdpowiedzUsuń
 10. witam i wszystkiego najlepszego życzę :)
  ja właśnie dziś obchodzę z moim mężem dwudziestą rocznicę ślubu(a właściwie dopiero piątą bo przypada raz na cztery lata) :)

  no i chyba jesteśmy w tym samym wieku,w lutym skończyłam 41 latek:)niestety różnimy się tym,że nie potrafię robić na drutach a Ty Violu wyczarowujesz tak fantastyczne rzeczy ,że aż dech zapiera:)czy te Twoje cudeńka można gdzieś kupić?
  Jeszcze raz dużo szczęścia i miłości życzę :)

  OdpowiedzUsuń