poniedziałek, 21 stycznia 2013

2/13

Dużo zdrowia i sto lat życia najlepszej instytucji na świecie jakimi są Babcie i Dziadkowie !!!

6 komentarzy:

 1. Przyznam Ci rację[chociaż jeszcze babcią nie jestem] Prawdziwa babcia lub dziadek to nie oceniony skarb pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz Dusiu,że ja oficjalnie do swojego wieku się przyznaję i dzięki Mężu w mojej rodzinie lata czteroipółlatek :) Zaś moja młodsza siostra jedyna, niespełna czterdziestolatka posiada półtorarocznego wnuka:) Moja Mama to skarb niedoceniony na każde wołanie gotowa:)

   Usuń
 2. Viola? To Ty? Ta kobieta-gejzer energii? No, ja mam lenia jak konia, a odkąd wezwały mnie do pisania w obcym języku (nienawidzę!), to mi się żadnego posta edytować nie chce. Ale Ty? Żeby tak kalendarzem lecieć... I założę się, że w miedzyczasie niejedno zrobiłaś, tylko trzeba by wziąc do ręki aparat itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aldonko a czemuż ja winna ,że tuniczkę na lato chciałam se sprawić a ona za duża wyszła? I trzy tygodnie mego szydełkowania poszło na darmo?Prucie i prucie,to u gejzera ostatnio było :) Ale na nieudolne robótki skarpetki nieudolne najlepiej działają:) Czyli następny post o skarpetkach bylejakich i czakanie na wynik rezonansu spektograficznego:)

   Usuń
  2. Aaaa, znaczy kontrol był? Dobrze! Będzie dobrze! To z tych nerw tunika za duża wyszła? Też dobrze. U mojego Puchatka to odwrotnie - z jego nerw spodnie się jakoś skurczyły w praniu. A Tobie wyraźnie się z nerw rozwleka. Dobrze będzie, a kilka kilo mniej dodatkowo poprawi humor. Ja tam kciuki trzymię! A skarpetki popieram, nic tak myślenia nie odwodzi we właściwym kierunku:))) Viola, nie zapominaj, że w Tobie jest wielka moc!

   Usuń
 3. Nie jestem babcią i też już nie mam babci, ale te prymule takie piękne, że już się wiosny nie mogę doczekać :) Dołączam się do życzeń. Wszystkim babciom i dziadkom stu lat w zdrowiu :)))

  OdpowiedzUsuń